Dołącz do zespołu Remontowa Climarem Sp. z o.o.

osoba w kasku

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie. Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania, który nieustannie dąży do innowacji i doskonałości. Szukamy osób, które podzielają naszą pasję do tworzenia najwyższej jakości urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Dołącz do nas i razem z nami twórz przyszłość branży chłodniczej i klimatyzacyjnej!

Stanowisko – Elektryk Konserwator w dziale utrzymania ruchu

Zakres obowiązków

    • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz zapobieganie awariom maszyn i urządzeń w zakresie elektryki, w razie potrzeby wsparcie działu mechanicznego w zakresie naprawy maszyn i urządzeń
    • Nadzór i Utrzymanie sprawności zakładowej sieci elektrycznej,
    • Prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznej zakładu,
    • Udział w modyfikacjach, modernizacjach i budowaniu układów/instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, automatyki wspomagających pracę zakładu produkcyjnego,
    • Wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych
    • Prowadzenie i nadzór nad niezbędną dokumentacją

Nasze wymagania

    • Doświadczenie na stanowisku elektryka w firmie produkcyjnej lub podobne
    • SEP kat. E do 1kV lub wyższe,
    • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznych,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowo oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie;
    • praca od poniedziałku  do piątku w godzinach 7 – 15,
    • praca w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatna,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji  zawodowych;
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • pakiet socjalny,
    • dofinansowanie wypoczynku
    • prywatna opieka medyczna
    • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń
    • parking dla pracowników